Андрій Мірошниченко

В цілому непогана команда хлопців, яка прагне допомогти людям стати краще. Не знаю наскільки доречно розписувати все про роботу з компанією відкликання, але Європейська консалтингова група мене не розчарувала, мені здається це найголовніше)

newspaper

19.08.2019

Ілля Марченко

Не знаю як кому зайшло спілкування з хлопцями з Європейської консалтингової групи, всі відгуки пишуть позитивні, але я не можу сказати жодного поганого в їх бік, ні позитивного. Це не перша консалтингова компанія в яку я звернувся і, на жаль, хлопцям не вдалося мене нічим здивувати. Все як у всіх.

newspaper

18.08.2019

Ірина Демиденко

Звернулася в компанію за необхідності отримати якісну бізнес консультацію, довго вибирала фахівців так як у мене специфічний напрям, начиталася відгуків про Європейську консалтинговій групі і прийшла до висновку, що тут або ризикнеш і потрапиш дійсно на команду фахівців або залишаєшся знову при своїх інтересах. У підсумку я отримала дійсно список порад, які зараз при їх реалізації дають мені результат.

newspaper

15.08.2019

Ігор Решетник

Вже багато сказано про хлопців з Європейської консалтингової групи. Відгуків безліч, але не завжди знаєш кому довіряти. Я випадково побачив рекламу, переглянув купу всього про компанію і таки зважився звернутися до них за консультацією. Зв'язався з їх менеджером, мені призначили зустріч, де я отримав дієві поради по розвитку свого бізнесу. Мені підказали реальні речі, яких мені не вистачало аби вийти на новий рівень. Думаю ми і далі будемо співпрацювати з ECG.

newspaper

03.08.2019

Інна Мельник

Команда професіоналів - ось що можна сказати про Європейській консалтингової групи. Відгуками, які на сторонніх сайтах я не довіряю, звикла спиратися на свою інтуїцію. І в черговий раз вона мене не підвела. Професійний підхід, цікаві лекції. а головне доступно пояснили складний матеріал. Іще раз дякую Олександру за знання, які вдалося укласти в мою голову)))

newspaper

01.08.2019

Ігор Трофименко

Можу сміливо написати відгук про Європейській консалтингової групи, т. к. вже почав отримувати прибуток після проходження навчання. Викручуватися не буду було місцями складно, але наставник намагався максимально доступно донести кожному з групи інформацію. На щастя, у нього це вийшло))))) Тепер ми стали ще на один крок ближче до успіху. Спасибі ECG. Замислююся піти ще й на индивидуалку після проходження групового навчання, так сказати хочеться більшого)

newspaper

30.07.2019

Марина Єремєєва

Кілька місяців тому вирішила кардинально змінити рід своєї діяльності, тому звернулася в цю компанію. Європейська Консалтингова група відгук свій заслужила тільки після того, як я дійсно побачила результати. Крім цього, сподобалося ставлення до клієнтів: працівники компанії завжди йшли назустріч і допомагали вирішувати питання, якщо такі були. Курси організовані на найвищому рівні, подають інформацію в доступній формі. Загалом я розглядаю варіант інвестування, будемо і далі співпрацювати з ECG)

newspaper

19.06.2019

Тарас Ткач

Завдяки цій компанії став реально заробляти хороші гроші, у мене є хороший досвід в області трейдингу, підтягнувши ще трохи свої знання тут, я приступив до роботи.

newspaper

11.06.2019

Давид Григорук

Ще спочатку коли прийшов, зрозумів, що працюють кваліфіковані фахівці, видно, що начальство тут знає свою справу. Навчили дійсно хорошим торговим стратегіям. Вважаю, що це одна з кращих фінансових компаній.

newspaper

06.06.2019

Пилипишин Артур

Пройшов навчання, лекції...і дуже радий цьому! Отримав багато корисної інформації, для майбутнього дуже стати в нагоді)) Всім раджу, даремно часу точно не втратите!

newspaper

03.04.2019

Валерій Лук'яненко

Працюю тут на ставкою, 2 місяць вже) Все подобається! ще круто, що зп в доларах!!) І дуже хороший колектив)) Взагалі, коли ви тільки в офіс зайдете - самі все зрозумієте))

newspaper

30.03.2019

Олеся Наумова

Знайшла компанію в інтернеті, прийшла на заняття, спочатку було нудно, але коли почалася практика стало набагато краще і цікавіше...АЛЕ особливо мені сподобався момент, коли видавали першу зп!)) все до копієчки)) обожнюю свою роботу!

newspaper

28.01.2019

залиште свій відгук

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера