Олександр Левицький

Почав співпрацювати з цією компанією вже давно, пройшов навчання і залишився задоволений, також після навчання компанія підтримує звя'зок зі мною і часто допомагає з аналітикою та різними питаннями у сфері трейдингу, тепер відвідую всі їхні майстер-класи у Львові, а учора щей виграв там цінний подарунок від компанії і її партнера. Однозначно можу порадити її усім.

newspaper

07.11.2019

В'ячеслав Матузко

Компанія ECG відгук від мене отримує заслужено. Не буду піарити навчання даремно, просто приходьте і самі пробуєте. А від мене спасибі і плюс в карму менеджеру Ірині.

newspaper

16.10.2019

Олександра

За якістю навчання мені заперечити нічого. Матеріали викладають добре і доступно. А ось з приводу подальшого розвитку в даній сфері, таке собі. На лекціях розповідали що можна заробляти до 50% в місяць, в мене виходить всього 5%-7%. Так що це відгук позитивний або негативний не мені судити.

newspaper

02.10.2019

Мирослава

Натрапила на оголошення Школи трейдингу в Києві в Facebook. Вирішила залишити заявку, так як давно цікавилася цією сферою. Підсумок: Європейська Консалтингова Група відгук свій заслужила ! Спасибі хлопцям, дуже доступно викладають матеріал, буду працювати))

newspaper

16.09.2019

Андрій Мірошниченко

В цілому непогана команда хлопців, яка прагне допомогти людям стати краще. Не знаю наскільки доречно розписувати все про роботу з компанією відкликання, але Європейська консалтингова група мене не розчарувала, мені здається це найголовніше)

newspaper

19.08.2019

Ілля Марченко

Не знаю як кому зайшло спілкування з хлопцями з Європейської консалтингової групи, всі відгуки пишуть позитивні, але я не можу сказати жодного поганого в їх бік, ні позитивного. Це не перша консалтингова компанія в яку я звернувся і, на жаль, хлопцям не вдалося мене нічим здивувати. Все як у всіх.

newspaper

18.08.2019

Ірина Демиденко

Звернулася в компанію за необхідності отримати якісну бізнес консультацію, довго вибирала фахівців так як у мене специфічний напрям, начиталася відгуків про Європейську консалтинговій групі і прийшла до висновку, що тут або ризикнеш і потрапиш дійсно на команду фахівців або залишаєшся знову при своїх інтересах. У підсумку я отримала дійсно список порад, які зараз при їх реалізації дають мені результат.

newspaper

15.08.2019

Ігор Решетник

Вже багато сказано про хлопців з Європейської консалтингової групи. Відгуків безліч, але не завжди знаєш кому довіряти. Я випадково побачив рекламу, переглянув купу всього про компанію і таки зважився звернутися до них за консультацією. Зв'язався з їх менеджером, мені призначили зустріч, де я отримав дієві поради по розвитку свого бізнесу. Мені підказали реальні речі, яких мені не вистачало аби вийти на новий рівень. Думаю ми і далі будемо співпрацювати з ECG.

newspaper

03.08.2019

Інна Мельник

Команда професіоналів - ось що можна сказати про Європейській консалтингової групи. Відгуками, які на сторонніх сайтах я не довіряю, звикла спиратися на свою інтуїцію. І в черговий раз вона мене не підвела. Професійний підхід, цікаві лекції. а головне доступно пояснили складний матеріал. Іще раз дякую Олександру за знання, які вдалося укласти в мою голову)))

newspaper

01.08.2019

Ігор Трофименко

Можу сміливо написати відгук про Європейській консалтингової групи, т. к. вже почав отримувати прибуток після проходження навчання. Викручуватися не буду було місцями складно, але наставник намагався максимально доступно донести кожному з групи інформацію. На щастя, у нього це вийшло))))) Тепер ми стали ще на один крок ближче до успіху. Спасибі ECG. Замислююся піти ще й на индивидуалку після проходження групового навчання, так сказати хочеться більшого)

newspaper

30.07.2019

Марина Єремєєва

Кілька місяців тому вирішила кардинально змінити рід своєї діяльності, тому звернулася в цю компанію. Європейська Консалтингова група відгук свій заслужила тільки після того, як я дійсно побачила результати. Крім цього, сподобалося ставлення до клієнтів: працівники компанії завжди йшли назустріч і допомагали вирішувати питання, якщо такі були. Курси організовані на найвищому рівні, подають інформацію в доступній формі. Загалом я розглядаю варіант інвестування, будемо і далі співпрацювати з ECG)

newspaper

19.06.2019

Тарас Ткач

Завдяки цій компанії став реально заробляти хороші гроші, у мене є хороший досвід в області трейдингу, підтягнувши ще трохи свої знання тут, я приступив до роботи.

newspaper

11.06.2019

залиште свій відгук

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера