Європейська консалтингова група «E. C. G.» – надійний помічник у сфері фінансів

Європейська консалтингова група «E. C. G.» – перша в Україні організація, яка спеціалізується на послуги по консультуванню компаній і приватних осіб, в сфері використання позабіржових фінансових інструментів.

Основне завдання фірми полягає в наданні професійної підтримки учасникам міжнародних фінансових відносин. До числа партнерів ECG відносяться брокери з Азії та Європи, які стали лідерами в цій області. Крім того, компанія співпрацює з інвестиційними фондами, у тому числі хедж-фондами, які орієнтовані на те, щоб мінімізувати ризики при максимізації прибутковості. Сукупний капітал цих організацій перевищує 3 мільярди доларів США. Компанія тісно співпрацює з провідними світовими аналітичними агентствами.

Переваги Європейської консалтингової групи

У компанії пройшли навчання понад півтори тисяч чоловік, в число партнерів входить 16 великомасштабних організацій. До них належить провідне українське інтернет-видання «Обозреватель» і відомий по всьому світу журнал «Forbes». Причина цього полягає в тому, що у ECG є переваги перед аналогічними організаціями. До достоїнств відносяться:

 • Професіоналізм співробітників. Фахівці, які працюють у цій компанії, що мають великий досвід у сфері консалтингу. Тому вони розбираються в нюансах і дадуть відповідь клієнтам на всі питання, що цікавлять їх;
 • Використання унікальних знань. Співробітники ЕКГ пройшли навчання на провідних освітніх майданчиках. Це дозволяє їм максимально ефективно надавати послугу. Саме завдяки цьому практично 75% учнів досягають цілей, які вони ставлять перед початком проходження освітніх курсів.
 • Хоча співробітники європейської консалтингової групи надають послуги на вищому рівні, вартість залишається прийнятною. Як результат, звернутися в організацію можуть навіть ті фірми, які тільки нещодавно з'явилися на ринку.

Послуги

Звернутися в ECG стоїть за наступними послугами:

 • Консультації по бізнесу;
 • Навчання;
 • Супровід клієнтів.

Бізнес-консультації

Ваше керівництво компанії зіткнулися з проблемами при веденні бізнесу? Слід звернутися за консультацією до ECG. Якщо особа замовляє таку послугу, то воно отримує можливість зустрітися з компетентними економістами. Експерти нададуть рекомендації щодо подальшого розвитку бізнесу. Застосувавши ці поради, клієнт зможе не тільки зберегти капітал, але і значно збільшити прибуток компанії. Крім того, він отримає інформацію про те:

 • Як грамотно вести підприємницьку діяльність в Україні;
 • Які напрями в бізнесі сьогодні належать до найбільш прибутковим;
 • За який проміжок часу вдасться досягти бажаного результату;
 • Яким чином мінімізувати кількість податкових відрахувань;
 • Як отримати максимальний дохід при скороченні витрат на виробництво.

Навчання

Записатися на навчання трейдингу в ECG слід тим, хто хоче стати професіоналом в області трейдингу. У компанії пропонують записатися на один з двох курсів:

 • Програма легкий старт. Записатися на курс варто тим, хто недавно почав вивчати роботу світових фінансових ринків. Після проходження навчання людина почне отримувати першу прибуток на біржі. Курс складається з 14 занять, які, в свою чергу, діляться на 2 етапи – теоретичну та практичну частину. Навчання проводить один з найуспішніших трейдерів України.
 • Індивідуальна програма навчання для просунутих. Заняття проходять з персональним наставником.

Супровід клієнтів

Послуги з супроводу клієнтів надаються кожному клієнту з моменту його першого звернення в компанію. Спеціалізований відділ ЕКГ допоможе вам з вирішенням усіх питань, які у вас виникли.

Замовлення послуг в ECG – це отримання безцінних знань і досвіду. З компанією навіть новачки стануть професіоналами в світі фінансів!

Источник: Развитие бизнеса и личности

22.05.2019

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера