Трейдинг для "чайників": з чого почати?

Якщо ви хоча б раз цікавилися Форексом і заробітком на ньому, то напевно чули таке слово, як «трейдер». Це людина, яка вкладає гроші в придбання акцій, цінних документів, передбачає коливання курсу валют для того, щоб отримати більший прибуток. На жаль, багато новачків думають, що робити ставки – дуже просто, для цього не треба навчатися або отримувати досвід. Така самовпевненість може призвести до повної втрати коштів, а всяке бажання продовжувати розвиватися просто зникне.

Європейська консалтингова компанія допомагає кожному бажаючому придбати знання, а також проводить навчальні курси. Ми супроводжуємо бізнес-партнером, надаємо консультації та організовуємо семінари для всіх, незалежно від досвіду. Саме тому експерти ECG готові дати 10 порад для «чайників» і пояснити основи трейдингу.

10 порад для тих, хто починає займатися трейдингом

Щоб не втратити гроші і придбати необхідні зв'язки, буде потрібно час. Однак є ази, пам'ятати про які повинні всі.

Порада 1: вибирайте надійного брокера

Звертайте увагу на ліцензованих брокерів, готових виконувати ваші ордери. Читайте відгуки, знайомтеся з документацією, задавайте питання на форумах. Тільки в цьому випадку ви дійсно зможете розвиватися і отримувати по-справжньому актуальну інформацію.

Порада 2: вибирайте персональну стратегію

Звичайно, рекомендації тренерів слід враховувати, проте кожен успішний гравець має особисту тактику, якої завжди слід. Програти одного разу набагато безболісніше», ніж постійно втрачати фінанси з-за хаотичності.

Порада 3: приборкуйте емоції

Трейдинг – це не гра, а бізнес-процес, в якому важливо не звертати увагу на емоції. Дуже азартні гравці, нервові люди, а також ті, хто сліпо вірить в долю дуже часто губляться на Форексі.

Порада 4: практикуйтеся постійно

На сайті ec-group.com.ua ви знайдете багато практичних порад, які важливі і досвідченим трейдерам. Тільки в процесі навчання та самовдосконалення можна досягти по-справжньому хороших результатів.

Порада 5: гарантій не існує

Якщо брокер гарантує успіх і «підкуповує» обіцянками, варто відмовитися від такого роду пропозицій. Клієнти ECG знають, що слід довіряти тільки собі, і успіх залежить від здібностей, практики і надійності платформи.

Порада 6: використовуйте Stop Loss

Щоб не захопитися торгівлею і не втратити накопичений капітал, користуйтеся даними «ремінь безпеки». Багато гравців обирають таку стратегію: торгівля припиняється в той момент, коли коливання стають непередбачуваними, зроблено певну кількість ставок або вичерпаний денний ліміт.

Порада 7: аналізуйте угоди

Фіксуйте всю інформацію про минулі операції, працюйте над помилками. Навіть сама несуттєва деталь може виявитися ключовою.

Порада 8: не розголошуйте особисту інформацію

Звичайно, похвалитися власною вдатність перед друзями або іншими гравцями – дуже заманливо, проте пам'ятайте, що конфіденційність залишається понад усе.

Порада 9: постійно навчати

Не ігноруйте семінари, відвідуйте курси трейдингу і читайте спеціальну літературу, яка допоможе визначитися з вибором і стати справжньою акулою трейдингу.

Порада 10: всьому свій час

Сісти за комп'ютер і почати «рубати бабло» - неможливо. Саме тому краще приділити час теорії, і лише потім приступати до самого процесу.

Ці прості рекомендації допоможуть вам освоїтися на Форексі і знайти ідеального брокера. Пам'ятайте, що навіть самі багаті та успішні довгий час йшли до мети, тому удача посміхається тільки активним та наполегливим.

Источник: Мастерская своего дела

16.07.2019

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера