Консалтингові послуги від ECG

Фінанси – сфера, де можна отримати максимальний прибуток при мінімальних витратах. Але для того, щоб почати заробляти на трейдингу, потрібно мати певні знання в цій області. Багато хто впевнені, що впораються з таким завданням самостійно. Але досягти високих результатів вийде тільки при взаємодії з професіоналами. Такі послуги надають співробітники Європейської Консалтингової Групи.

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬ В ECG

У компанію звертаються клієнти з усіх міст України, адже тут вони отримають послуги в області фінансів від провідних фахівців у даній сфері.

В организацию стоит обратиться, если требуется:

 • Получить бизнес консультацию;
 • Пройти обучение трейдингу.

Крім того, в ЕКГ є відділ супроводу клієнтів. Основна мета його співробітників полягає в тому, щоб допомагати клієнтам на всіх етапах надання послуги. Вони дбають про те, щоб замовник залишився задоволений якістю роботи. Щоб записатись на консультацію або на курси в компанії, користувачеві потрібно залишити заявку на офіційному сайті ECG — https://ec-group.com.ua/

У формі потрібно вказати:

 • Ім'я клієнта;
 • Адреса електронної пошти;
 • Номер телефону для зв'язку.

БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ

Бізнес консультації відмінне рішення як для початківців, так і для просунутих підприємців. Звернувшись за такою послугою, клієнт отримує можливість зустрітися з експертами в різних галузях економіки. Експерти складуть індивідуальний план подальших дій, грунтуючись на вимогах замовника. Скориставшись рекомендаціями, клієнт може не тільки зберегти вже наявний у нього капітал, але і в кілька разів збільшити свій прибуток.

Крім того, в ході консультації клієнт отримає відповіді на наступні питання:

 • Яким чином працює підприємництво в Україні сьогодні;
 • Які сфери бізнесу найбільш затребувані в країні;
 • Як знизити витрати, максимально збільшивши при цьому прибуток;
 • Як грамотно контролювати бюджет організації;
 • Як дати правильну оцінку стану бізнесу;
 • В які області інвестувати?
 • При роботі з клієнтами співробітники компанії проводять аналіз їх фінансового становища, що дозволяє їм визначити, за які терміни вдасться добитися максимального результату. Отримати першу консультацію можна безкоштовно.

НАВЧАННЯ ТРЕЙДИНГУ

В організації навчають як тих, хто тільки починає займатися трейдингом, так і професіоналів в області торгівлі на біржі. Вже більше півтора тисяч чоловік пройшло курси, і 75% учнів досягла цілей, які вони ставили перед собою на початку занять.

Фахівці ЕКГ розробили дві програми навчання:

 • Програма легкий старт;
 • Індивідуальна програма навчання для просунутих.

ПРОГРАМА ЛЕГКИЙ СТАРТ

Таке навчання підійде для тих, хто хоче отримати базові знання по трейдингу. Після проходження курсу клієнт почне заробити перші гроші на біржі. Тривалість навчання – 3 тижні. Курс складається з 14 занять, кожне з яких триває від 1,5 до 2 годин. Хоча навчання проходить в групах по 4-6 чоловік, кожен з учнів може розібратися в нюансах трейдингу і задати питання практикуючому спеціалістові.

ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРОСУНУТИХ

Курс передбачає наявність персонального наставника. Перед початком навчання експерт складає індивідуальний план, грунтуючись на побажаннях клієнта. Заняття можуть проходити на будь-якій торговій платформі.

Пройшовши курси, клієнт почне краще розбиратися в торгівлі на валютній біржі. У нього вийде побудувати власну стратегію, яка дозволить йому отримати максимальний дохід і зменшити ризики. Зручно і те, що після проходження курсу клієнт практикується в трейдингу під контролем наставника.

Мета ЕКГ полягає в тому, щоб клієнт отримував високі доходи при роботі в області фінансів. Вона досягається за рахунок того, що в компанії експерти розглядають кожен випадок в індивідуальному порядку.

Источник: Goodnews.ua

20.05.2019

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера