Грамотна аналітика ринку Форекс – високий дохід вже на початкових етапах

Отримання високих доходів на валютному ринку неможливо, якщо відсутня грамотна аналітика. Але де знайти ту інформацію, яка відповідає дійсності? Зараз аналітику ринку Форекс можна зустріти на десятки спеціалізованих сайтів. Для багатьох організацій аналіз ситуації є основною сферою діяльності у той час, як для інших компаній така послуга входить лише в число додаткових опцій.

Але найбільш точною аналітикою ринку буде та, яку людина провів самостійно, грунтуючись на прогнозах фахівців і тематичних статтях. Крім того, позитивно на результатах позначаться знання в цій області, які можливо отримати на курсах. Все це легко знайти в Європейській консалтингової групи.На сайті ЕКГ представлені огляди поточної ситуації на ринку Форекс, які написані експертами в цій галузі. Крім того, для проведення аналізу можна скористатися економічним календарем.

Види аналітичних прогнозів

Експерти поділяють 2 види аналітичних прогнозів – фундаментальний і технічний аналіз ринку Форекс.

Під час проведення фундаментального аналізу ринку фахівці розглядають останні новини і оцінюють ступінь їх значущості. Крім того, для цих цілей необхідно знати, яка політична і економічна ситуація не тільки в країні, але і в світі. Складання точного аналізу неможливо без регулярного відстеження курсу валют.

Для складання загальної картини важливий і технічний аналіз, який базується на зміні цін конкретного торгового інструменту за певний часовий проміжок (до одного тижня). Останні можна розділити на 3 тренда:

  • Боковий тренд (ціна залишається практично незмінною);
  • Висхідний тренд (ціна збільшується);
  • Спадний тренд (ціна знижується).

Особливість полягає в тому, що аналітика в такій ситуації проводиться на основі математичних і статистичних розрахунків. Проводити технічний аналіз зручно, так як він є універсальним для всіх видів ринку.

Як читати біржову інформацію по-іншому

Щоб одержувати високий прибуток від торгівлі на біржі, необхідно мислити нестандартно. Зрозуміти, що такий підхід у даній ситуації працює безвідмовно, можна, якщо провести аналіз діяльності будь-якого, навіть самого просунутого трейдера. В результаті виявляється, що він вчиняє правочини, які не приносять йому прибуток. Причина цього полягає в тому, що він використовує стандартну аналітику, а її, в свою чергу, складають фахівці для того, щоб сформувати у людей конкретне світогляд, спонукати їх до певної дії.

Роблячи висновки з отриманої інформації, можна зрозуміти, що не варто орієнтуватися на аналіз ринку, який проводять професійні аналітики. Щоб досягти високих результатів, потрібно регулярно вивчати новини, а також пройти навчання в цій галузі.

Де пройти навчання по роботі з Форекс аналітикою?

Грамотна аналітика ринку Форекс – високий дохід вже на початкових етапах Багато воліють самостійно розібратися в цій області, але таке самоосвіта не дасть належного результату, так як новачкам неможливо підібрати відповідні матеріали і скласти план навчання без допомоги експерта. Щоб навчитися аналітиці, слід записатися на курси трейдерів від ECG. В Європейській консалтингової групи викладають практикуючі трейдери, тому з ними клієнт зможе не тільки вивчити теорію, але і застосувати її при безпосередній роботі на ринку Форекс. Заняття проходять у невеликих групах, тому у кожного вийде задати питання.

Источник: Новости Украины сегодня finanso.net

20.05.2019

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера