Аналітика ринку Форекс

Все більше трейдерів починають торгувати на Форексі, вважаючи, що така робота принесе швидкі гроші. Однак дана думка є помилковим, адже для того, щоб вийти на гідний рівень, необхідно зібрати багаж знань. Європейська консалтингова компанія – надійний помічник на фінансовому ринку. Скориставшись консультацією і досвідом фахівців, ви зможете легко аналізувати всі процеси і повністю їх контролювати.

ЯКІ ТИПИ АНАЛІТИКИ ІСНУЮТЬ?

Кожен трейдер використовує свої стратегії, які вважає дійсно ефективними та доступними. На сайті ECG ви зможете ознайомитися з інформацією, яка зацікавить новачків, а також досвідчених фінансистів. Фахівці Європейської консалтингової групи допоможуть розібратися з основними течіями на світовому ринку і дізнатися більше про фінансові операції.

В цілому, всю аналітику можна розділити на кілька груп:

  • Світова фундаментальна аналітика – для її проведення важливо знати всі процеси, уважно стежити за новинами, знайомитися з думкою експертів. Як правило, даний тип аналізу використовується досвідченими брокерами.
  • Аналіз котирувань – технічний, свічковий, фрактальний, хвильовий та ін.
  • Графічний аналіз.
  • Автоматизований аудит, який відбувається за допомогою програм. В основу роботи покладені алгоритми, що дозволяють з високою точністю передбачити подальші коливання курсу валют.
  • Звичайно, розібратися з усіма тонкощами непросто, проте в процесі вивчення світового ринку ви зможете дізнатися все про Форекс.

Відвідавши сайт компанії ви зможете знайти відповідний розділ і дізнатися більше про трейдинге. У режимі реального часу ви отримаєте інформацію про:

  • Торгові сигнали.
  • Рівнях опору і підтримки.
  • Отримаєте свіжі економічний новини.
  • Вивчіть дійсні процентні ставки.
  • Зможете аналізувати отримані відомості, управляти інформаційними потоками.

ДЕ ЗНАЙТИ ПРОФЕСІЙНУ АНАЛІТИКУ ДЛЯ ТОРГІВЛІ НА РИНКУ «ФОРЕКС»?

Кожна брокерська компанія намагається запропонувати власні стратегії, розробляючи інструменти. Однак ECG Group прагне не тільки точно відображати стан справ на світовому валютному ринку, але і робити інформацію доступною.

Скориставшись рекомендаціями фахівців Європейської консалтингової компанії, ви зможете з легкістю складати прогнози і заробляти гроші. Наші куратори навчили понад 600 трейдерів, які стали успішними людьми та справжніми акулами Форекса. Тепер можливість придбати знання з'явилася і у вас.

ДЕ МОЖНА НАВЧИТИСЯ АНАЛІТИЦІ?

Щоб отримати навички та знання, багато починаючі трейдери відвідують курси, платять справжнім «гуру», читають книги і не пропускають семінари. Однак даний процес займає дійсно багато як моральних, так і фінансових сил. Тепер вам не треба шукати наставника: в ECG ви знайдете досвідчених фахівців, здатних за 4 теоретичних і 15 практичних занять ввести починаючого трейдера в курс справи. Лекції проводять тільки сертифіковані трейдери, що мають досвід на ринку і знають все про його «підводних каменях».

Источник: 1k.com.ua

24.06.2019

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера