Трейдинг для "чайників": з чого почати?

Якщо ви хоча б раз цікавилися Форексом і заробітком на ньому, то напевно чули таке слово, як «трейдер». Це людина, яка вкладає гроші в придбання акцій, цінних документів, передбачає коливання курсу валют для того, щоб отримати більший прибуток. На жаль, багато новачків думають, що робити ставки – дуже просто, для цього не треба навчатися або отримувати досвід. Така самовпевненість може призвести до повної втрати коштів, а всяке бажання продовжувати розвиватися просто зникне.

ТОП-5 книжок для починаючого трейдера

Багато новачків не знають, де знайти важливу інформацію про Форексі, яким джерелам дійсно можна довіряти, тому читають все, що потрапить під руку». На жаль, великий відсоток книг не приносить очікуваних знань: інформація або виявляється помилковою, або застарілою. На сайті ec-group.com.ua в розділі "Бібліотека" ви знайдете літературу, яка справді завоювала популярність у всьому світі і стала настільною для трейдерів, так і для консалтингових фахівців.

Що таке трейдинг?

Кожна людина, яка хоча б раз у житті цікавився біржею, валютними операціями та Форексом, чув про такий термін, як «трейдинг». Спочатку трейдери займалися тим, що заробляли на коливанні курсу, однак тепер такі люди торгують акціями, роблять вклади і знають все про світ фінансів. Європейська консалтингова компанія допоможе кожному, хто бажає навчитися такому непростому ремеслу і почати заробляти гроші.

Аналітика ринку Форекс

Все більше трейдерів починають торгувати на Форексі, вважаючи, що така робота принесе швидкі гроші. Однак дана думка є помилковим, адже для того, щоб вийти на гідний рівень, необхідно зібрати багаж знань. Європейська консалтингова компанія – надійний помічник на фінансовому ринку. Скориставшись консультацією і досвідом фахівців, ви зможете легко аналізувати всі процеси і повністю їх контролювати.

Що таке консалтингові послуги і коли вони потрібні?

Консалтинг — це не тільки спосіб вирішити проблеми бізнесу. Це спосіб знайти нових партнерів, створити сприятливу обстановку для розвитку бізнесу

У прагненні завоювати свою частку ринку власники бізнесів часто вдаються до ризикованих стратегіям розвитку. Таке рішення може обернутися серйозними збитками. У деяких ситуаціях (розширення, конкурентна боротьба) потрібен свіжий погляд професіонала з боку.

Що таке консалтингова компанія?

Консалтингові фірми – організації, які надають підтримку приватним особам і компаніям у веденні бізнесу. Їх основним завданням є мінімізація витрат та пошук ефективних рішень збільшення прибутку.

Консалтингові компанії займаються консультуванням продавців, покупців, власників великих і малих бізнесів з різних питань, а саме:

Европейская консалтинговая группа — незаменимый помощник в финансовом консалтинге фото

Європейська консалтингова група — незамінний помічник у фінансовому консалтингу

Фінансові ринки – місце, де можна швидко заробити при малих витратах. Однак, для того аби стати успішним трейдером, потрібно мати знання і володіти навичками в цій сфері. Майже всі думають, що виконають це завдання без допомоги інших. Однак досягти великих результатів вдасться лише при сприянні з фахівцями. Подібні послуги надають співробітники ЕКГ.

«E.C.G.»  – Ваш помощник в финансовом консалтинге фото

«E.C.G.» – Ваш помічник у фінансовому консалтингу

Європейська консалтингова група (ЕКГ, ECG) – агентство фінансового консалтингу в Україні. Передовий метою компанії є надання допомоги учасникам міждержавних фінансових відносин. Партнерами ЕКГ є лідируючі брокери з Азії і Європи в області економіки та фінансів. Крім того, ЕКГ здійснює співробітництво з інвестиційними та хедж — фондами, метою яких є знизити ризики небезпеки при досягненні максимального ефекту. Загальний капітал цих компаній перевищує 3 млрд.е. Компанія тісно веде взаємодія з передовими у всьому світі аналітичними агентствами.

Аналитика Форекс: что необходимо для повышения дохода? фото

Аналітика Форекс: що необхідно для підвищення доходу?

Підвищити свій дохід на валютному ринку без грамотної форекс аналітики практично не реально. Важливо володіти достовірною інформацією. На сьогоднішній день аналітику надають безліч спеціалізованих сайтів. Деякі компанії пропонують дану послугу в якості додаткової, в той час як для інших організацій аналітика FX є основним напрямком.

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера