Сайти з відгуками – атака на компанії

Як ви всі знаєте, останнім часом з'явилася велика кількість сайтів представляють собою каталоги компаній, які будуються на основі певного рейтингу, заснованого на: заповненості сторінки компанії, кількість товарів\послуг цієї компанії, кількості позитивних та негативних відгуків про цю компанію.

Кредитне плече

Кредитне плече – що це?

Форекс-трейдерів мають можливість укладати угоди, розмір яких багаторазово перевищує доступний капітал. Такий спосіб торгівлі називається маржинальним. Він передбачає застосування кредитного плеча. Для того щоб успішно використовувати систему маржинальної торгівлі, трейдеру, перш за все, варто розібратися з тим, що таке кредитне плече?

психологія трейдингу

Психологія трейдингу: важливі нюанси

Однією з головних проблем більшості трейдерів вважається недолік дисципліни. На жаль, далеко не всі здатні стримувати емоції в процесі трейдингу. З-за зайвої імпульсивності трейдери часто несуть серйозні фінансові втрати.

графіки форекс

Графіки Форекс. Що це? Навіщо потрібні?

Для технічного аналізу ринку металів, валют, цінних паперів, ф'ючерсів та інших CFD-контрактів прийнято використовувати графіки Форекс. Актуальність таких інструментів обумовлена тим, що більшості людей набагато простіше сприймати і аналізувати інформацію, подану в графічному вигляді.

Що таке маржа? Поняття маржа в біржовій діяльності

Поняття «маржа» в нашому житті зустрічається досить-таки часто. Однак далеко не всі розуміють і знають, що таке маржа. Виправити цю ситуацію допоможе ця стаття написана спеціалістами компанії ECG. З неї ви дізнаєтесь, ніж маржа відрізняється від прибутку і як правильно розрахувати значення.

соц трейдинг фото

Соціальний трейдинг: переваги

Соціальний трейдинг є відносно новою концепцією в торгівлі на ринку Форекс, і її популярність значно зросла за останні кілька років. Це дає можливість трейдерам, які торгують в Інтернеті, отримувати інформацію від інших трейдерів, і порівнювати свій досвід і знання.

Валютна пара EUR/USD

Валютна пара EUR/USD (Євро/Долар США)

У цій статті ми поговоримо про одну з найбільш популярних валютних пар - EUR/USD. Валютна пара євро-долар з'явилася 7 квітня 1989 року. Початкова ставка EUR/USD в той час становила 1.0445. Валютні пари на валютному ринку, написані шляхом об'єднання кодів ISO (ISO 4217) базової валюти та зустрічної валюти, що розділяють їх слэшом. Часто символ слеш не прописується. Широко торгівельна валютна пара EUR/USD - це ставлення євро до долара США. Котирування EUR/USD 1.2500 означає, що один євро обмінюється на 1.2500 доларів США. У цій валютній парі EUR є базовою валютою, а долар США є зустрічною валютою.

валютні пари фото

Основні валютні пари Форекс

Існує багато офіційних валют, які використовуються в усьому світі, але є лише декілька основних валютних пар, які активно торгуються на Форекс. У торгівлі валютою в більшості випадків торгуються тільки найбільш економічно і політично стабільні і ліквідні валюти. Наприклад, з-за розміру і сили економіки США долар США є найбільш активно торгується, ліквідної валютою в світі.

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера