У березні позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу Німеччини зросло

Федеральне статистичне управління ФРН (Destatis) повідомляє що, позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу ФРН в березні 2021 року зросло до 20,5 млрд євро в порівнянні з 18,2 млрд євро в лютому. Також зауважується що по відношенню до березня минулого року профіцит збільшився на 19%. Позитивне сальдо рахунку поточних операцій Німеччини зросло в березні до 30,2 млрд євро з 18,6 млрд євро місяцем раніше.

Імпорт Китаю в квітні виріс на 43,1%

У квітні КНР збільшив імпорт на 43,1% щодо того ж місяця минулого року - до $221,07 млрд, що стало максимальним підвищенням за 10 років.
Обсяг експорту зріс на 32,3% - до $263,92 млрд, свідчать дані Головного митного управління КНР (ГТУ).

Безос продав акції Amazon на $2,5 млрд

Засновник і головний виконавчий директор Amazon.com Inc. Джефф Безос продав акції компанії на суму близько $2,48 млрд. Як повідомляється в документах, направлених в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC), він продав близько 740 тис. акцій Amazon в понеділок і вівторок.

Квартальна виручка Volkswagen зросла на 13%

За підсумками першого кварталу поточного року виручка німецького автоконцерну Volkswagen AG (VW) виросла на 13,3% - до 62,376 млрд євро в порівнянні з 55,054 млрд євро за аналогічний період минулого року. Аналітики, опитані FactSet, очікували показник на рівні 62,28 млрд євро. Показник виріс завдяки, зокрема, стрибка продажів в Китаї.

У першому кварталі поточного року EBITDA ArcelorMittal зросла

У четвер прес-служба ArcelorMittal однією з найбільших металургійний компаній ArcelorMittal повідомила що, в першому кварталі EBITDA виросла в порівнянні з 4-м кварталом на 88% - до $3,242 млрд. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року показник EBITDA виріс в 3,4 рази.

Hugo Boss скоротив збитки на 57%

У першому кварталі поточного року чистий збиток Hugo Boss AG скоротився 2,3 рази (57%), і склав 8 млн євро в порівнянні з 18 млн євро за аналогічний період минулого року. З початку року капіталізація компанії збільшилася на 46,4%, до 2,7 млрд євро.

Hannover Re в першому кварталі збільшила прибуток на 1,7%

У першому кварталі 2021 рік німецька Hannover Re яка базується в Ганновері збільшила чистий прибуток в першому кварталі 2021 року на 1,7%, валовий обсяг премій - на 12%. Результати першого кварталу створили тверду основу для досягнення поставлених цілей, з початку поточного року вартість акцій компанії виросла на 15%.

У квітні інфляція в Республіці Корея досягла максимуму

З серпня 2017 року, в квітні 2021 року інфляція в Південній Кореї досягла свого максимуму, перевершивши цільовий рівень ЦБ в 2% вперше більш ніж за 2 роки. За підсумками 2020 року, економіка країни знизилася на 1%, що стало найгіршим показником з часу азіатської фінансової кризи 1997-1998 рр.

Зростання роздрібних продажів у березні в Німеччині прискорилося до 7,7%

У березні роздрібні продажі в Німеччині виросли на 7,7% порівняно з лютим, свідчать дані Федерального статистичного агентства країни Destatis. У лютому показник збільшився на 2,7%. Зростання продажів фіксується другий місяць поспіль.

Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера